Najważniejsze wydarzenia z życia Szpitala

Zapoznaj się z naszymi usługami

Tu są odpowiedzi na najczęstsze pytania

Wykaz telefonów do jednostek w Szpitalu

Jesteśmy jednym z największych szpitali w województwie wielkopolskim, spełniającym zadania szpitala wielospecjalistycznego, obejmującym swoją opieką region koniński liczący ponad pół miliona mieszkańców. Wykonujemy kompleksowe badania, zapewniamy konsultacje wysokiej klasy specjalistów i leczymy zgodnie z najwyższymi standardami.

Dlaczego warto leczyć się w WSZ im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie?

Do  naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i przede wszystkim z sercem, bo Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Wiemy, że samopoczucie Pacjenta ma ogromny wpływ na leczenie i szybki powrót do zdrowia. Dbamy, żebyś czuł się w naszym szpitalu  bezpiecznie.  Dokładamy wszelkich starań, aby  trudny czas choroby przebiegał w przyjaznej atmosferze, komfortowych warunkach, otoczony ludźmi, którzy w każdej chwili służą wsparciem i pomocą.

Personel medyczny szpitala tworzą uznani w środowisku medycznym specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.

Akredytacja

Ministerstwo Zdrowia – Departament Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że 5 lutego 2020 roku w Ministerstwie Zdrowia
uroczyście zainaugurowano Międzynarodową Kampanię „Nursing Now” Polska. 200 lat temu urodziła się wybitna reformatorka współczesnego
pielęgniarstwa Florence Nightingale, w związku z tym Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej.
Celem kampanii jest przede wszystkim podniesienie prestiżu zawodu pielęgniarki, położnej oraz pokazanie roli i znaczenia tych zawodów
w systemie ochrony zdrowia a także uhonorowanie wkładu tych grup zawodowych w zdrowie społeczeństwa w Polsce i na świecie.
Kampania ma pokazać młodym ludziom, że jest to zawód dający duże możliwości i szanse samorealizacji, który warto wybrać.

 
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Szanowni Państwo,

Centrum w ramach współpracy z Fundacją MY PACJENCI prowadzi prace związane z konsultacjami społecznymi w ramach Projektu Razem dla Zdrowia, realizowanym przez Fundację. Drugi z badanych przez Centrum tematów to system informacji dla pacjentów.

Ankieta, zbierająca opinie pacjentów i obywateli w zakresie systemu informacji dla pacjentów, zapisów online, EDM-u oraz sztucznej inteligencji znajduje się pod linkiem: http://razemdlazdrowia.pl/ankieta/ankieta-system-informacji-dla-pacjentow