Najważniejsze wydarzenia z życia Szpitala

Zapoznaj się z naszymi usługami

Tu są odpowiedzi na najczęstsze pytania

Wykaz telefonów do jednostek w Szpitalu

Jesteśmy jednym z największych szpitali w województwie wielkopolskim, spełniającym zadania szpitala wielospecjalistycznego, obejmującym swoją opieką region koniński liczący ponad pół miliona mieszkańców. Wykonujemy kompleksowe badania, zapewniamy konsultacje wysokiej klasy specjalistów i leczymy zgodnie z najwyższymi standardami.

Dlaczego warto leczyć się w WSZ im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie?

Do  naszej pracy podchodzimy profesjonalnie i przede wszystkim z sercem, bo Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

Wiemy, że samopoczucie Pacjenta ma ogromny wpływ na leczenie i szybki powrót do zdrowia. Dbamy, żebyś czuł się w naszym szpitalu  bezpiecznie.  Dokładamy wszelkich starań, aby  trudny czas choroby przebiegał w przyjaznej atmosferze, komfortowych warunkach, otoczony ludźmi, którzy w każdej chwili służą wsparciem i pomocą.

Personel medyczny szpitala tworzą uznani w środowisku medycznym specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie.

Akredytacja

 
Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Szanowni Państwo,

Centrum w ramach współpracy z Fundacją MY PACJENCI prowadzi prace związane z konsultacjami społecznymi w ramach Projektu Razem dla Zdrowia, realizowanym przez Fundację. Drugi z badanych przez Centrum tematów to system informacji dla pacjentów.

Ankieta, zbierająca opinie pacjentów i obywateli w zakresie systemu informacji dla pacjentów, zapisów online, EDM-u oraz sztucznej inteligencji znajduje się pod linkiem: http://razemdlazdrowia.pl/ankieta/ankieta-system-informacji-dla-pacjentow