Godziny odwiedzin ZAKŁADY FIZJOTERAPII Szpitalna 45 oraz Wyszyńskiego 1 , pracują w godzinach 8:00 – 18:00
Kto i w jakich godzinach udziela informacji o chorych Kierownik  Zakładu w godz. 8:00 – 13:00 lub w czasie nieobecności wyznaczona do tego osoba
Rodzaje leczonych schorzeń Wszystkie z wyłączeniem chorób będących przeciwwskazaniem do stosowania leczenia fizykalnego
Rodzaje najczęściej przeprowadzanych zabiegów Zabiegi ; elektroterapii , laseroterapii , pól magnetycznego oraz elektromedycznego , terapii skojarzonej , masażu leczniczego , światłolecznictwa ,  hydroterapii , ciepłolecznictwa  , krioterapię , masażu leczniczego , kinezyterapii , rehabilitację  ciągła i bierną mobilizacji stawów na artromotach , pasywna i aktywną terapię ruchową na Thera – vitalu ,ćw. na statyczno-dynamicznym parapodium z biofeedbackiem z pełnym oprogramowaniem , trakcje kręgosłupa  , rehabilitacja neurologiczna wczesnodziecięca , rehabilitacja w domu chorego , itd. .
Procedura przyjęcia na oddział Skierowanie ważne30 dni od daty wystawienia od lekarza z placówki mającej umowę z NFZ  . Realizacja zleceń lekarskich na zabiegi fizykalne w trybie pilnym i stabilnym w oparciu o  obowiązujacą  listę oczekiwania .
Co zabrać ze sobą Strój do ćwiczeń ,strój kąpielowy i ręcznik na hydroterapię , obuwie na zmianę .
Najważniejsza osiągnięcia oddziału Wykonujemy zabiegi transceleblarne , rehabilitację neurofizjologiczną wczesnodziecięcą  najnowszymi metodami , rehabilitację pourazową oraz pooperacyjną , porady fizjoterapeutyczne .

Kierownik: mgr Emilia Jóźwiak

Kontakt

Zakład Fizjoterapii ul. Szpitalna 45

Kierownik: 63 240 4530

Rejestracja: 63 240 4531

Zakład Fizjoterapii ul. Wyszyńskiego 1

Kierownik: 63 240 4456

Rejestracja: 63 240 4457

Gdzie jesteśmy