Ś.p. dr Andrzej Szafran | Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

Ś.p. dr Andrzej Szafran

wstazka

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi

Ś. P.
Pana Doktora Andrzeja Szafrana

Wieloletniego Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego
Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie.

Pan Doktor Andrzej Szafran ukończył w 1963 roku Śląską Akademię Medyczną w Zabrzu.

Od 1969 roku rozpoczął współpracę z naszym szpitalem, którą kontynuował nieprzerwanie aż do przejścia na emeryturę w roku 2004-tym.

Był to człowiek wybitny, doskonały organizator – co można było dostrzec zarówno w Jego pracy jako Ordynatora, ale także jako Dyrektora ds. Lecznictwa, którą to funkcję również sprawował w naszym szpitalu podczas swojej kariery zawodowej.

Przede wszystkim jednak był skutecznym i pełnym empatii lekarzem, świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, niezapomnianym Mistrzem dla wielu młodszych kolegów zdobywających pod Jego bokiem doskonałe szlify w sztuce lekarskiej.

Pozostanie we wdzięcznej pamięci naszej i ogromnej rzeszy pacjentek.

Łączymy się w smutku z rodziną i wszystkimi Jego bliskimi.

Spoczywaj w Pokoju.

Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego