Uwaga! Zebra z przejścia do lasu zbiegła | Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

Uwaga! Zebra z przejścia do lasu zbiegła

spektakl

To tytuł spektaklu, który odbył się 28 września 2016 r. w naszym szpitalu! Dzieci przebywające w naszej placówce zobaczyły przedstawienie edukacyjne, poświęcone bezpieczeństwu na drodze oraz ekologii.

Rozbrykana bohaterka – Zebra, znudzona przebywaniem w tym samym miejscu, postanowiła porzucić swoje zajęcie i zakosztować uroków dzikiego życia w lesie. Jej ucieczka wprowadza wielkie zamieszanie na jezdni.

W pościg za niesubordynowaną mieszkanką ulicy wyrusza niestrudzony Sygnalizator, emerytowany znak „Przejścia Dla Pieszych” oraz rozśpiewana Policjantka. W tym czasie, Zebra nie znająca zasad zachowania się w lesie, popada w szereg tarapatów, z których ratuje ją dzielny Leśniczy Kot.