Koleżanki i Koledzy dla Ś.p. dr Ewy Wiśniewskiej | Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

Koleżanki i Koledzy dla Ś.p. dr Ewy Wiśniewskiej

kondolencje

12 stycznia 2017 roku zmarła nasza koleżanka

ś.p. dr EWA WIŚNIEWSKA

Pracowała w naszym zespole od 1987 roku. Byliśmy razem na dobre i na złe.

Całe swoje zawodowe życie Ewa związała z pacjentami konińskiego szpitala i pogotowia ratunkowego.

Specyfika pracy anestezjologa powodowała, że spędziła na dyżurach istotną część swojego życia.

Była dobrym lekarzem, dobrą koleżanką, nietuzinkową postacią. Potrafiła mieć swoje zdanie nawet wtedy, gdy było to bardzo niewygodne i niepopularne.

Uwielbiała podróże, poznawanie świata w dobrym towarzystwie, chętnie słuchała muzyki, lubiła zwierzęta. Niestety, choroba spowodowała ograniczenie tych radości.

Doktor Ewa odeszła od nas otoczona troskliwą opieką i miłością osób jej najbliższych.

EWO – będzie nam Ciebie brakowało.  Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Odpoczywaj w spokoju.

Koleżanki i Koledzy z zespołu

anestezjologii i intensywnej terapii